Meble Bona
Bona
Meble Mieszko
Meble Pacyfik
Meble Oceanik
Meble Perła
Meble Brylant
Meble Szafir
Stoliki i TV
TAGI STRONY:

meble, szafy, komody, stoły, krzesła, biurko, szafa, sklep meblowy, meble młodzieżowe, łóżko piętrowe, łóżka, ława, stolik, meblościanka, meble pokojowe, meble nowoczesne, meble tapicerowane, sofa, narożnik, wersalka, drewno, pielęgnacja drewna, transport, konserwacja mebli, drewno naturalne, lite drewno

O drewnie

Drewno jest żywym produktem natury o różnych strukturach i kolorach. Powstają one poprzez naturalne zrosty i rozgałęzienia. Sęki są charakterystyczną cechą naturalnego drewna i nie dają podstawy do reklamacji. Nawet stare drewno reaguje jeszcze na zmiany wilgotności powietrza. Zmiana klimatu może prowadzić do powstania małych rys lub spaczenia. W tym przypadku jest to normalna oznaka naturalności materiału. Drewno z każdego pnia wygląda inaczej. Nawet wewnątrz pojedynczego pnia występują różnice. Poprzez zmienną grę światła i cienia lakierowanie może wydawać się optycznie różnorodne.

Te naturalnie uwarunkowane różnice, w tym rysunek drewna, małe otwarte sęki, odbicia, drobne rysy itd. są wyraźnymi cechami i znakiem prawdziwości i naturalności, a zatem nie mogą być z tego powodu reklamowane.

Wskazówki pielęgnacyjne

Czyścić ściereczką do kurzu lub wilgotną szmatką. Nie używać szorstkich środków czyszczących!

1.Charakterystyka
Informujemy że meble które państwo nabyli są wykonane z drewna litego oraz naturalnych oklein drewnianych i płyty drewnopochodnej, dlatego charakteryzują się niejednolitą porowatą strukturą, przebarwieniami i sękami. Powyższe właściwości charakterystyczne dla surowca naturalnego odróżniają drewno od materiałów drewnopochodnych (płyty laminowane ).

2.Transport
Prosimy zwrócić szczególną uwagę na meble podczas transportu oraz wnoszenia do mieszkania ponieważ wtedy najczęściej są uszkadzane. Późniejsze naprawy są bardzo trudne i najczęściej niemożliwe do naprawy na miejscu u państwa w domu. Powyższe uszkodzenia nie podlegają reklamacji przez co naprawa bądź wymiana oraz transport będzie odpłatny.

3.Zasady użytkowania mebli:
Meble należy zmontować i wypoziomować. Meble powinny być użytkowane zgodnie z ich konstrukcją i przeznaczeniem unikać stawiania doniczek z kwiatami oraz innych rzeczy pod którymi gromadzi się wilgoć co może doprowadzić do uszkodzenia powierzchni mebla. Meble należy użytkować w pomieszczeniach suchych (25-75% wilg.) zamkniętych, miejscach nie nasłonecznionych (może pow. zmianę odcienia) oraz z dala od źródeł ciepła w temperaturze 15-30°C

4.Zasady konserwacji mebla
Powierzchnie lakierowane należy zmywać wilgotną szmatką poczym niezwłocznie wysuszyć miękką suchą tkaniną, dopuszcza się stosowanie preparatów do pielęgnacji powierzchni drewnianych zgodnie z instrukcją ich stosowania. Powierzchnie szklane - należy zwrócić uwagę aby woda lub płyn nie był nanoszony w dużych ilościach na szybę gdyż może spłynąć między szybę a ramę mebla co spowoduje uszkodzenie ramki.

Nasz firma prezentuje meble do salonu, sypialni oraz biura. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór brył oraz kolorów. Dzięki możliwości wyboru pojedynczych elementów można skompletować zestaw według własnych potrzeb, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient będzie zadowolony. Możliwość dowolnej aranżacji pozwoli na zagospodarowanie każdej przestrzeni. Nasze meble charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem oraz oryginalnym wzornictwem. W naszej ofercie znajdą Państwo meble nowoczesne a zarazem bardzo eleganckie. Dzięki atrakcyjnej cenie stają się one jeszcze bardziej ciekawe.